Lidhje

CSIS: Duhet bashkërendim transatlantik për bisedimet Kosovë - Serbi


CSIS: Duhet bashkërendim transatlantik për bisedimet Kosovë - Serbi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:45 0:00

Ish i dërguari amerikan për Ballkanin, James O’Brien dhe Peter Beyer, bashkërendues i qeverisë gjermane për çështjet transatlantike, thanë se bashkërendimi ShBA - BE është thelbësor për procesin e normalizimit të marrëdhënieve Kosovë – Serbi dhe integrimin evropian të Ballkanit Perëndimor.

XS
SM
MD
LG