Lidhje

Dronët autonomë që mund të ndhmojnë në bujqësi dhe raste fatkeqësish


Dronët autonomë që mund të ndhmojnë në bujqësi dhe raste fatkeqësish
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:50 0:00

Dronë të vegjël autonomë, të krijuar për të menduar dhe lëvizur si bletët, mund të revolucionarizojnë të ardhmen e bujqësisë, misionet e kërkim-shpëtimit si dhe shumë fusha të tjera.

XS
SM
MD
LG