Lidhje

Të rejat e fundit nga misioni i sondës së NASA-s, Perseverance


Të rejat e fundit nga misioni i sondës së NASA-s, Perseverance
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Sonda e NASA-s Perseverance dhe ekipi i saj vazhdojnë përpjekjet për gjetjen e një vendi të ri për gërmime në Mars

XS
SM
MD
LG