Lidhje

Afganët në Shqipëri, ambasadotja Kim: Jemi prekur thellë nga veprimi i popullit shqiptar


Afganët në Shqipëri, ambasadotja Kim: Jemi prekur thellë nga veprimi i popullit shqiptar
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim pati sot një takim me ministren e Jshtme Olta Xhaçka, e ngarkuar me koordinimin e të gjithë procesit të pritjes dhe strehimit të qytetarëve afganë.

XS
SM
MD
LG