Lidhje

Varianti Delta dhe rihapja e shkollave


Varianti Delta dhe rihapja e shkollave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Nxënësit në mbarë Shtetet e Bashkuara po kthehen në mjediset shkollore për fillimin e vitit të ri mësimor, në një kohë kur numri i infektimeve me variantin Delta është shtuar. Ekspertët thonë se fëmijët duket se janë më të rrezikuar nga ky variant.

XS
SM
MD
LG