Lidhje

Tepelenë, shënohet Dita evropiane e viktimave të regjimeve totalitare


Tepelenë, shënohet Dita evropiane e viktimave të regjimeve totalitare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Autoriteti i Dosjeve dhe Shoqata e ish të Përndjekurve Politikë Antikomunistë shënuan sot në ish-kampin e internimit në Tepelenë, Ditën europiane të Viktimave të Regjimeve Totalitare. Ish të internuar dhe familjarë të tyre nderuan mbi 500 viktimat e këtij ish-kampi

XS
SM
MD
LG