Lidhje

Biden: SHBA do t'i gjej autorët e sulmeve në aeroportin e Kabulit


Biden: SHBA do t'i gjej autorët e sulmeve në aeroportin e Kabulit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Presidenti amerikan Joe Biden u zotua se SHBA do t’i gjejë personat përgjegjës për sulmet vdekjeprurëse të së enjtes pranë aeroportit të Kabulit që vranë të paktën 13 ushtarë amerikanë dhe dhjetëra civilë afganë, të cilët ishin mbledhur me shpresën për të ikur nga vendi i kontrolluar nga talebanët

XS
SM
MD
LG