Lidhje

Afgano-amerikanët të zemëruar dhe të trazuar nga tërheqja e forcave amerikane


Afgano-amerikanët të zemëruar dhe të trazuar nga tërheqja e forcave amerikane
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Afgano-amerikanët po ndihen të revoltuar dhe të shqetësuar për vendimin e administratës së Presidentit Biden për t'iu përmbajtur afatit të 31 gushtit për tërheqjen e trupave amerikane nga Afganistani.

XS
SM
MD
LG