Lidhje

Çfarë pritet nga takimi Biden – Zelenskiy në Uashington


Çfarë pritet nga takimi Biden – Zelenskiy në Uashington
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Presidenti i Ukrainës, Vladimir Zelenskiy pritet të vizitojë Shtëpinë e Bardhë të martën, më 31 gusht. Përse është kaq i rëndësishëm ky takim dhe çfarë pritet të ndodhë?

XS
SM
MD
LG