Lidhje

Qytetarët afganë: Të sigurtë në Shqipëri, por shumë të shqetësuar për atdheun


Qytetarët afganë: Të sigurtë në Shqipëri, por shumë të shqetësuar për atdheun
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:26 0:00

Shqipëria po strehon 607 shtetas afganë të ikur nga trazirat në Kabul. Një avion me 150 qytetarë afganë të tjerë mbërriti sot në Aeroportin "Nënë Tereza". Ata u strehuan në "Qytetin Studenti" dhe në hotelet e Durrësit

XS
SM
MD
LG