Lidhje

Kosovë: Dita ndërkombëtare e të zhdukurve


Kosovë: Dita ndërkombëtare e të zhdukurve
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:01 0:00

Me veprimtari të ndryshme në Kosovë sot u shënua dita ndërkombëtare e personave të zhdukur. Familjarët e të zhdukurve gjatë luftës në Kosovë kanë bërë thirrje për më shumë angazhim në zbardhjen e fatit të familjarëve të tyre, si dhe vënien e drejtësisë në vend për krimet e kryera gjatë luftës

XS
SM
MD
LG