Lidhje

Uragani Ida shkakton dëme të mëdha në Luiziana dhe Misisipi


Uragani Ida shkakton dëme të mëdha në Luiziana dhe Misisipi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:23 0:00

Uragani Ida ka shkaktuar vdekjen e të paktën një personi, ndërprerje të energjisë elektrike dhe përmbytje të mëdha në Luiziana dhe Misisipi. Stuhia me erëra që arrinin shpejtësinë prej 230 kilometrash në orë vjen 16 vjet pas uraganit vdekjeprurës Katrina.

XS
SM
MD
LG