Lidhje

Uragani Ida lë miliona njerëz pa energji në Luiziana


Uragani Ida lë miliona njerëz pa energji në Luiziana
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:45 0:00

Ida kaloi përmes shtetit jugor amerikan të Luizianës si një nga uraganët më të fuqishëm në historinë e Shteteve të Bashkuara, duke shkaktuar përmbytje, duke dëmtuar ndërtesat dhe duke lënë miliona pa energji elektrike.

XS
SM
MD
LG