Lidhje

Moska shpreson të përfitojë nga largimi i ShBA nga Afganistani për të rritur ndikimin e saj rajonal


Moska shpreson të përfitojë nga largimi i ShBA nga Afganistani për të rritur ndikimin e saj rajonal
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00

Pas marrjes së kontrollit të Aganistanit nga talebanët, Rusia po hedh një vështrim të kujdesshëm drejt jugut për të parë se si mund të përfitojë nga një situatë e mbushur me mundësi dhe rrezik.

XS
SM
MD
LG