Lidhje

Kosovë, 22 të vdekur dhe 1 mijë e 894 raste si pasojë e COVID-19


Kosovë, 22 të vdekur dhe 1 mijë e 894 raste si pasojë e COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:28 0:00

Edhe muaji shtator në Kosovë filloi me numër të lartë të personave që po humbin jetën dhe atyre që po infektohen si pasojë e COVID-19. Autoritetet thanë se 22 vetë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit nga pasojat e COVID-19 ndëra janë konfirmuar 1 mijë e 894 raste të reja të të prekurve nga virusi.

XS
SM
MD
LG