Lidhje

Të paktën 46 viktima si pasojë e uraganit Ida


Të paktën 46 viktima si pasojë e uraganit Ida
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:42 0:00

Zyrtarët në shtetet amerikane të Nju Jorkut, Nju Xhersit dhe Pensilvanisë thanë se të paktën 46 persona gjetën vdekjen si pasojë e përmbytjeve të shpejta të shkaktuara nga reshjet e rrëmbyera të shiut.

XS
SM
MD
LG