Lidhje

Beteja për luginën Panjshir


Beteja për luginën Panjshir
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Talebanët njoftuan të hënën se kanë marrë Luginën e Panjshirit në veri të vendit dhe se tani kanë nën kontroll të gjitha krahinat e Afganistanit. Por forcat e rezisencës hodhën poshtë pretendimet e talebanëve në median sociale, duke thënë se mbeten nën kontroll të të gjitha pikave strategjike

XS
SM
MD
LG