Lidhje

Familja nju jorkeze kujton një hero të 11 shtatorit


Familja nju jorkeze kujton një hero të 11 shtatorit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:50 0:00

Për muaj të tërë zjarrfikësi i qytetit të Nju Jorkut Thomas Alioto ndihmoi në kërkimin e mbetjeve të viktimave pranë kullave binjake të shembura nga sulmet terroriste më 11 shtator 2001. Ai u nda nga jeta më 2019. Bashkëshortja dhe tre vajzat e Aliotos kujtojnë heroizmin e tij.

XS
SM
MD
LG