Lidhje

Sekretari Blinken mbron tërheqjen nga Afganistani


Sekretari Blinken mbron tërheqjen nga Afganistani
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:20 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken po vazhdon edhe sot të dëshmojë para senatit amerikan lidhur me procesin e tërheqsjes së trupave amerikane nga nga Afganistani dhe menaxhimin e tij.

XS
SM
MD
LG