Lidhje

Kancelarja gjermane, Merkel, takon kryeministrat e Ballkanit Perëndimor gjatë një vizite në Shqipëri


Kancelarja gjermane, Merkel, takon kryeministrat e Ballkanit Perëndimor gjatë një vizite në Shqipëri
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, takoi sot 6 kryeministrat e Ballkanit Perëndimor gjatë një vizite në Shqipëri, ku u diskutua për ecurinë e Procesit të Berlinit, integrimin e tyre europian dhe atë rajonal.

XS
SM
MD
LG