Lidhje

Opozita ruse nën goditje por e vendosur para zgjedhjeve parlamentare


Opozita ruse nën goditje por e vendosur para zgjedhjeve parlamentare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:34 0:00

Autoritetet ruse ndërmorën një goditje të pashembullt kundër opozitës përpara zgjedhjeve parlamentare të këtij muaji, në mënyrë që që kritikët më të njohur dhe më të zëshëm të Kremlinit të mos marrin pjesë në këtë garë.

XS
SM
MD
LG