Lidhje

Tiranë: Kryeministri Rama paraqet programin qeverisës të mandatit të tretë


Tiranë: Kryeministri Rama paraqet programin qeverisës të mandatit të tretë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:32 0:00

Në Tiranë, kryeministri Rama paraqiti në Kuvend programin e ri qeverisës për 4 vitet e ardhshme. Ai theksoi se ambicjet kryesore janë rimëkëmbja e ekonomisë nga tërmeti e pandemia, rritja e mirëqenies për qytetarët, investime në infrastrukurë dhe angazhim më i madh në integrimet europiane

XS
SM
MD
LG