Lidhje

Australia do të ndërtojë një flotë nëndetësesh me energji bërthamore


Australia do të ndërtojë një flotë nëndetësesh me energji bërthamore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:30 0:00

Shtetet e Bashkuara dhe Britania do të ndihmojnë Australinë të ndërtojë një flotë nëndetësesh me energji bërthamore, tha të mërkurën Presidenti Joe Biden, ndërsa udhëheqësit e të tre vendeve njoftuan një partneritet të ri trepalësh të sigurisë, të fokusuar në rajonin e Indo-Paqësorit

XS
SM
MD
LG