Lidhje

“Shekulli i Martirëve”, një ekspozitë kundër diktaturave


“Shekulli i Martirëve”, një ekspozitë kundër diktaturave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

Platforma Europiane e Kujtesës dhe Ndergjegjes, në bashkëpunim me fondacionin “MEMO” dhe “KUJTO”, hapën në Muzeun e Dëshmisë dhe Kujtesës, në Shkodër, ekspozitën “Shekulli i Martirëve”

XS
SM
MD
LG