Lidhje

Pandemia shton huatë me norma të larta interesi


Pandemia shton huatë me norma të larta interesi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Pandemia ka goditur rëndë ekonominë duke çuar në falimentimin e bizneseve dhe duke shtuar numrin e të papunëve në mbarë botën. Në Malajzi, një numër në rritje i njerëzve po marrin hua me norma të larta interesi, për të mbështetur familjet dhe për të mbajtur në këmbë bizneset e tyre

XS
SM
MD
LG