Lidhje

Biden, Macron pritet të bisedojnë lidhur me përplasjen diplomatike mbi nëndetëset


Biden, Macron pritet të bisedojnë lidhur me përplasjen diplomatike mbi nëndetëset
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Franca thotë se Presidenti amerikan Joe Biden dhe presidenti francez Emmanuel Macron po planifikojnë të flasin në ditët e ardhshme lidhur me ngërçin diplomatik që u shkaktua midis dy aleatëve tradicionalë, kur Australia anuloi një kontratë për nëndetëse me Parisin

XS
SM
MD
LG