Lidhje

Përurohet qendra kulturore shqiptare në Nju Jork


Përurohet qendra kulturore shqiptare në Nju Jork
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:14 0:00

Të dielën në lagjen Bronks të Nju Jorkut u përurua qendra kulturore dhe e mirëqenies për komunitetin shqiptaro-amerikan. Qendra Illyria shtrihet në një hapësirë prej mbi 10 mijë metrash katrorë.

XS
SM
MD
LG