Lidhje

Fauci: Shumë njerëz kualifikohen për marrjen e dozës përforcuese


Fauci: Shumë njerëz kualifikohen për marrjen e dozës përforcuese
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Këshilltari kryesor mjekësor i Shtëpisë së Bardhë thotë se shkenca mbështet një vendim të marrë së fundmi nga Administrata e Ushqimit dhe Ilaçeve për të pritur më gjatë për një plan të përgjithshëm të vaksinimit me doza përforcuese ndaj COVID-19.

XS
SM
MD
LG