Lidhje

Shqipëri, dhuna ndaj grave dhe moszbatimi i ligjeve për mbrojtjen e tyre


Shqipëri, dhuna ndaj grave dhe moszbatimi i ligjeve për mbrojtjen e tyre
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

Në Tiranë, Rrjeti për Barazi në Vendimmarrje” zhvilloi sot Konferencën Kombëtare mbi Çështjet Gjinore në Media. Veprimtarët dhe opinioni publik janë të shqetësuar për dy vrasje të tjera të grave nga bashkëshortët e tyre javën e kaluar.

XS
SM
MD
LG