Lidhje

Gërdeci, Apeli vendos rihapjen e procesit për Mediun


Gërdeci, Apeli vendos rihapjen e procesit për Mediun
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:09 0:00

Në Shqipëri, Gjykata e posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar u shpreh sot në favor të rihapjes së gjykimit për ish ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu lidhur me shpërthimin e ndodhur 13 vite me parë në një depo ushtarake në Gërdec

XS
SM
MD
LG