Lidhje

Administrata Biden kundërshton kritikat për politika të gabuara ndaj Haitit


Administrata Biden kundërshton kritikat për politika të gabuara ndaj Haitit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00

Administrata Biden po kundërshton akuzat për politika "thellësisht të gabuara", të parashtruara nga i dërguari i saj i posaçëm në Haiti, i cili dha dorëheqjen të mërkurën për atë që ai e quajti një përgjigje "çnjerëzore dhe kundërproduktive" ndaj emigrantëve haitianë

XS
SM
MD
LG