Lidhje

Në Shkodër festohet “Dita e Biçikletës”


Në Shkodër festohet “Dita e Biçikletës”
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Në Shkodër u festua të shtunën “Dita e Biçikletës”, një traditë e herëshme e këtij qyteti me numrin më të madh të përdoruesve në Shqipëri dhe në rajon. Vitet e fundit, për shkak të numrit të madh të automjeteve që lëvizin në rrugë, po vjen duke u paksuar numri i përdoruesve të biçikletave.

XS
SM
MD
LG