Lidhje

Mandati i tretë, Rama: Shumë gjëra mund të bëhen ndryshe


Mandati i tretë, Rama: Shumë gjëra mund të bëhen ndryshe
please wait

No media source currently available

0:00 0:11:42 0:00

Kryeministri shqiptar Edi Rama deklaron se në mandatin e tretë të qeverisë së tij ka shumë gjëra që mund të bëhen ndryshe. Në një intervistë për Zërin e Amerikës, zoti Rama flet dhe për vendimin e Departamentit të Shtetit ndaj ish kryeministrit Sali Berisha.

XS
SM
MD
LG