Lidhje

Analisti malazez Aleksandar Zekoviq për situatën politike dhe të sigurisë në Mal të Zi


Analisti malazez Aleksandar Zekoviq për situatën politike dhe të sigurisë në Mal të Zi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Analisti i njohur malazez dhe eksperti për të drejtat e njeriut në Mal të Zi, Aleksandar Zekoviq tha se fërkimet e shtuara ndëretnike dhe ndërfetare në Mal të Zi rrezikojnë sigurinë dhe qëndrueshmërinë në rajonin e Ballkanit.

XS
SM
MD
LG