Lidhje

Studimet për Holokaustin dhe ndihmën e shqiptarëve për hebrenjtë


Studimet për Holokaustin dhe ndihmën e shqiptarëve për hebrenjtë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:04 0:00

Drejtori i Institutit për Trashëgimi Shpirtërore dhe Kulturore të Shqiptarëve në Shkup, Skender Asani tha se përvoja nga këto hulumtime duhet të shfrytëzohet për dokumentimin e krimeve ndaj shqiptarëve

XS
SM
MD
LG