Lidhje

Ruajtja dhe promovimi i vlerave të basenit ujor të Drinit


Ruajtja dhe promovimi i vlerave të basenit ujor të Drinit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Nevoja gjithnjë e më e madhe për ruajtjen dhe promovimin e vlerave të ekosistemit të basenit të Drinit, ku përfshihen lumejtë Drin e Buna dhe tre liqenet e Shkodrës, Prespës dhe Ohrit, bashkoi sot në pikën turistike të Shirokës, përfaqësues të organizatave mjedisore dhe studiues.

XS
SM
MD
LG