Lidhje

Rama: E drejta është me Kosovën – Serbia t’u japë fund manovrave teatrale


Rama: E drejta është me Kosovën – Serbia t’u japë fund manovrave teatrale
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:33 0:00

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, tha të hënën në Prishtinë se zbatimi i reciprocitetit për targat me Serbinë është e drejtë e ligjshme e Kosovës, e cila, tha ai, duhet të trajtojë me kujdes situatën dhe në bashkërendim me partnerët e saj strategjikë.

XS
SM
MD
LG