Lidhje

Sfidat e Presidentit Biden në politikën e jashtme


Sfidat e Presidentit Biden në politikën e jashtme
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken po mbron politikën e jashtme të Presidentit Joe Biden, ndërsa administrata përballet me kritika të ashpra lidhur me trajtimin e migrantëve haitianë në kufirin mes Shteteve të Bashkuara dhe Meksikës, tërheqjen amerikane nga Afganistani dhe çështje të tjera.

XS
SM
MD
LG