Lidhje

Von der Leyen: Nisja e bisedimeve me Tiranën e Shkupin brenda vitit


Von der Leyen: Nisja e bisedimeve me Tiranën e Shkupin brenda vitit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Presidentja e Komisionit europian Ursula von der Leyen deklaroi sot se ajo po përpiqet në mënyrë që konferenca e parë ndërqeveritare me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të mund të realizohet para fundit të këtij viti.

XS
SM
MD
LG