Lidhje

Kosovë: Zhvillimet në veri dhe ndikimi i tyre në ekonomi


Kosovë: Zhvillimet në veri dhe ndikimi i tyre në ekonomi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Në Kosovë të dhënat zyrtare nga doganat flasin për një rënie të lehtë të importit të mallrave nga Serbia, që nga 20 shtatori kur Kosova vendosi të zbatojë masën e reciprocitetit për targat e makinave.

XS
SM
MD
LG