Lidhje

Sondazhi: Shumica e amerikanëve duan më shumë diplomaci dhe më pak veprime ushtarake


Sondazhi: Shumica e amerikanëve duan më shumë diplomaci dhe më pak veprime ushtarake
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Një sondazh i ri në nivel kombëtar, i kryer nga Fondacioni “Grupi i Euroazisë” ve në dukje se pjesa më e madhe e amerikanëve mbështesin më shumë veprimet diplomatike e më pak dislokimet e trupave ushtarake në të gjithë botën.

XS
SM
MD
LG