Lidhje

Dita Ndërkombëtare e Abortit të Sigurt


Dita Ndërkombëtare e Abortit të Sigurt
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:11 0:00

Protestues në mbarë botën këtë javë shënuan Ditën Ndërkombëtare të Abortit të Sigurt ndërsa disa raste që kanë tërhequr vëmendjen në Shtetet e Bashkuara dhe Amerikën Latine ishin sërish në qendër të debateve mbi të drejtat e riprodhimit.

XS
SM
MD
LG