Lidhje

Media sociale mund të jetë duke shkaktuar simptoma të ngjashme me sindromin Tourette


Media sociale mund të jetë duke shkaktuar simptoma të ngjashme me sindromin Tourette
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:02 0:00

Mjekët në mbarë botën po shohin një rritje të çrregullimit të tikut nervor dhe fajësojnë për këtë disa lloje videosh dhe izolimin që solli pandemia

XS
SM
MD
LG