Lidhje

Shqipëri, shtohet gjuetia e paligjshme gjatë pandemisë


Shqipëri, shtohet gjuetia e paligjshme gjatë pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:35 0:00

Gjuetia e paligjshme shënoi rekorde të reja në Shqipëri gjatë pandemisë. Importi i armëve të gjahut dhe fishekëve u rrit ndjeshëm gjatë vitit 2020, ndërsa gjuetia e paligjshme e shpendëve dhe kafshëve të egra nuk kurseu as speciet pjesë të listës së kuqe.

XS
SM
MD
LG