Lidhje

Publikohen dokumente të reja për fshehjen e pasurisë nga udhëheqës botërorë


Publikohen dokumente të reja për fshehjen e pasurisë nga udhëheqës botërorë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:31 0:00

Në rrjedhjen e miliona dokumenteve financiare të njohura me emrin “Dokumentetet Pandora” që u publikuan të dielën, pretendohet lidhja mes udhëheqësve botërorë dhe pasurive të tyre të fshehura përmes kompanive në parajsa fiskale

XS
SM
MD
LG