Lidhje

Shkodër, protestë kundër rritjes së çmimeve


Shkodër, protestë kundër rritjes së çmimeve
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Një grup qytetarësh, të mbështetur nga Bashkimi i Sindikatave të Pavarura, protestuan sot përpara ndërtesës së bashkisë së Shkodrës ndaj rritjes së çmimit të produkteve ushqimore, karburantit, pencioneve të ulëta si dhe paralajmërimit të qeverisë për rritje të çmimit të energjisë elektrike.

XS
SM
MD
LG