Lidhje

Takimi BE-Ballkan, ripohohet angazhimi për zgjerimin por pa afate


Takimi BE-Ballkan, ripohohet angazhimi për zgjerimin por pa afate
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:53 0:00

Drejtuesit e lartë të BE-së ripohuan sot në përfundim të takimit të nivelit të lartë mes BE-së dhe vendeve të Ballkanit perëndimor, angazhimin në mbështetje të procesit të zgjerimit. Një angazhim që theksohet dhe në deklaratën e miratuar gjatë këtij takimi, por pa përckatuar afate kohore

XS
SM
MD
LG