Lidhje

Kritika ndaj kompanisë Facebook për ndikim negativ tek përdoruesit


Kritika ndaj kompanisë Facebook për ndikim negativ tek përdoruesit
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:29 0:00

Kompania Facebook është sërish në qendër të debateve. Një raport i fundit nga gazeta “Wall Street Journal” nxjerr në pah informacione të brendshme mbi efektet e dëmshme të platformës dhe ngurrimin e kompanisë për të vepruar.

XS
SM
MD
LG