Lidhje

Marrëdhëniet e tensionuara SHBA-Kinë për tregtinë dhe Tajvanin


Marrëdhëniet e tensionuara SHBA-Kinë për tregtinë dhe Tajvanin
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:06 0:00

Shtëpia e Bardhë tha se mes Presidentit Joe Biden dhe Presidentit kinez është planifikuar një samit virtual më vonë këtë vit. Takimi vjen ndërsa është shtuar tensioni mes të dy vendeve

XS
SM
MD
LG