Lidhje

NATO dëbon tetë diplomatë rusë


NATO dëbon tetë diplomatë rusë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

NATO-ja dëboi tetë diplomatë rusë dhe planifikon përgjysmimin e misionit vëzhgues të Rusisë në aleancën veri-atlantike, si përgjigje ndaj aktivitete të dyshimta të spiunazhit si vrasje, tentim-vrasje dhe shpërthime, të kryera nga agjencitë ruse të zbulimit në Evropë

XS
SM
MD
LG